Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepi hirtelen abbahagyásán...

Antidepi hirtelen abbahagyásánál történhet bármi komoly bajom?

Figyelt kérdés
Escitil 15 mg-ot szedtem(második napja nem szedem).Tudom hogy orvossal kéne beszélni de majd csak jövő hónapra van ip-om hozzá es sztks doki szóval azon kívül hogy receptet ad nem foglalkozik semmit.Hízás miatt hagynám abba mert nagyjábol 28kg jött fel mióta szedek antidepit.pánikbetegségre es szorongásra kaptam.
2016. júl. 9. 18:25
 1/5 anonim válasza:
Mióta szedted? Használt? Jobb lenne, ha csökkentve hagynád abba, az nem megoldható? Telefonon legalább nem tudsz beszélni a dokiddal?
2016. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Március óta szedem ezt elötte cymbaltát szedtem az nagyon erős volt ezért tértünk át erre.Rendelés közben tudom csak hivni mobil számát természetesen nem adta meg,jövőhéten szerda csütörtök rendel
2016. júl. 9. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:

szedjed tovább a gyógyszeredet mert nagyon erős megvonásaid lesznek. 15 mg nem kevés de nem is annyira sok ha megbeszéled orvosoddal akkor majd fokozatosan abbahagyhatod de magadtól semmiképpen se javaslom.


A hízáson lehet segíteni mozgással, sporttal és nem kell össze vissza zabálni!

2016. júl. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meghiszem azt. A falat fogod kaparni pár nap múlva.

Gyógyszertől meg nem lehet hízni. A kajától lehet. 28 kiló pluszot egyébként is hogy nem lehet észrevenni már az 5. kilónál ?

2016. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig lehet úgy hízni a gyógyszertől, hogy semmit nem változtatsz az étkezéseden. Beavatkozás a test kémiájába. Ezt komolyan kell venni.

Nem kellene egy másik orvost keresni?

2016. júl. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!