Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hova lehet fordulni ilyen...

Hova lehet fordulni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Felnőtt ember vagyok. Olyan élethelyzetbe kerültem amit értelmes ember feldolgozni, értelmezni nem tud. Sajnos nem tudok megengedni magamnak 10-15.000 Ft-ért alkalmanként egy szakembert, gyakorlatilag semennyiért sem, viszont már nagyon erősen a munkámra és a fizikai egészségi állapotomra is kihatással vannak ezek a dolgok. Hova lehet ilyen esetben fordulni?
2016. nov. 10. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha komoly a helyzet, akkor pszichoterápiás osztályokon vannak ingyenes (bentlakásos) kezelések (pl. Tündérhegy), de ezek igazából arra jók, hogy sínre tegyenek, utána azért nem árt folytatni az elkezdett munkát egyéniben.
2016. nov. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Háziorvosnál elvileg lehet kérni beutalót ingyenes pszichológushoz, ha úgy ítéli meg a dokid, hogy komoly a dolog.
2016. nov. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Milyen élethelyzetbe kerültél? Teljes szegénység és nyomor vagy meghalt valakid? Esetleg te ártottál másnak gondatlanságból, baleset során?
2016. nov. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egészen másról van szó, háziorvos nem játszik, az orvosi titoktartást hírből sem ismeri, befekvős dolog szintén nem, mert amíg teljesen munkaképtelen nem leszek addig ez nem opció
2016. nov. 10. 12:08
 5/5 anonim válasza:
mindenképpen keress szakembert,van olcsóbb is,nem csak 10-15,de iaz, ezz átlag tarifa általában.Én tudok Budapesten pl.írj üzenetet,ha szeretnéd tudni,hol.G.
2016. nov. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!