Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom és miért nem...

Mi lehet a bajom és miért nem múlik el?

Figyelt kérdés
Agusztus óta konkrétan nem értem mi bajom van. Renttentő sokat fogytam. 16 éves vagyok, 175 cm magas és 58 kg voltam. (szval mindig is vékony lányok közé tartoztam, de a normális kategóriába.) Az egész ott kezdődött h nyár elején gondoltam elmegyek egy kicsit futni, szeretek sportolni és gondoltam jót fog tenni... fogytam 3 kg-t és mindenki meg is jegyezte h milyen csinos lettem stb... ez után kezdődtek a gondok. Szakítanom KELLETT a barátommal családi-nézet eltérési-vallási okokból. Ez az egész rettentően megviselt. Mivel én még mindig szeretem és nagyon hiányzik...és szerintem ő is szeret :(. De nem tehettem mást. Szerintem én is hiányzok neki. 1 évig tartott és az alatt egyszer sem vitáztunk és nagyon jól megvoltunk. Persze tudom h nem 16 évesen találja meg az ember az igazit... meg én nem is akartam barátot ez az egész véletlenűl történt... nekem ő volt az 1. és mikor elkezdődött én nem is éreztem magam készen erre az egészre... hónapokog csak barátok voltunk. mindent imádtam benne... de tényleg és sírnom kell ha rá gondolok. Szval kb 2 hónappal ezelőtt én vetettem véget a dolognak, mert nem tehettem meg vele h választania kelljen köztem és a családja között. Utána összetört bennem minden. Teljesen meg vagyok zavarodva, nem találom a helyemet elvesztettem minden önbizalmam test-kép zavarom is lett ami miatt most jelenleg 44 kg vagyok. Egyszerűen időnkét csak úgy ok nékül el kezdek sírni. Rossz látni h a szüleim aggódnak miattam. Én nem szeretnék nekik fájdalmat okozni. A festészet a mindenem de mostanában alig tudok festeni. :(. A tanáraim is aggódnak értem, én csak nem akarok korházba kerűlni. Anyuék felkerestek egy szihólogust akihez jártam 4. osztályos koromban... tényleg őszíntén remélem h jobban leszek, jövőhét pénteken lesz az első időpont. Időnként rémálmaim vannak. Még mindig nagyon nagyon hiányzik... nem tudom h kinek volt e része hasonló élményben. A tanulás is nehezen megy... pedig mindig jó tanuló voltam. Esetleg ez valami enyhe depresszió? Én csak egyszerűen szeretnék újra boldog lenni. De mindig csak azt látom mennyire béna vagyok mindenben! Régen nem így gondoltam.:( Jó lenne ha végre összetudnám magamat szedni. Akinek volt már része hasonlóban az letudná írni a tapasztalatait.

2016. nov. 15. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy annyira kedves és érzékeny lány lehetsz a leírtak alapján, hogy szeretnélek anyailag átölelni és megsimogatni. :)


Örülök neki, hogy a szüleid így aggódnak érted és elvisznek pszichológushoz, kérlek, te is tegyél meg egyetlen egy dolgot: amit ide írtál, azt nyomtasd ki és vidd el neki, minden benne van, amit tudnia kell. Utána már minden sínen lesz. ;)

2016. nov. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben:) köszönöm a választ. :)
2016. nov. 15. 09:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a pszichológus kiképzett terapeuta, hamarosan rendbe jössz. Ha nem terapeuta, . . . hát lehet, hogy váltanod kell.

Mélylélektani terapeuta lenne a legjobb.

2016. nov. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ertem. Remelem fog tudni segiteni.
2016. nov. 15. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!