Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol tudnék segítséget kérni?...

Hol tudnék segítséget kérni? (Budapest, magánpszichologus)

Figyelt kérdés

Elég hosszú ideje, kb 1 éve, szenvedek evészavarral illetve depresszióval. Nagyjából májusban kezdett rosszabbodni a dolog, fél évig tartottam a súlyom, inkább csak edzettem, ám tavasszal elkezdtem "nemenni"; akkor voltam 63 kg, most 39, ami a 170-es magasságomhoz elvileg már kevés. A problémám az, hogy én teljesen másképp látom, mint a körülöttem lévők. Nem tudok leállni, ha eszem az nagy bűntudattal jár és végül inkább hánytatom magam mint eltűrjem ezt a rossz érzést. Némi eü gond is jelentkezett útközben, hullik a hajam, törik a körmöm, fáj a nyelőcsövem, gyenge és fáradt vagyok folyton, és tudom hogy ezt így nem fogom sokáig húzni.

Szeretnék valakihez fordulni, aki meghallgat és tanácsot tud nekem adni; viszont nem ismerek jó és megbízható orvost...

Mit lehet ilyenkor tenni? Hova forduljak ezzel a problémával? Tudna valaki nekem ajánlani magánorvost?



2016. nov. 16. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem célszerű lenne olyan szakemberhez fordulnod, aki specifikusan foglalkozik evészavarral. Elvileg minden pszichológus ért mindenhez, de azért vannak területek, amelyek eléggé speciálisak és nem árt, ha olyanhoz fordulsz, akinek ebben van tapasztalata.


Itt tudsz keresni célirányosan:

[link]


A "panaszok" pontnál ki tudod választani a rád leginkább jellemzőt (pl. étkezési zavar, bulímia), és ki tudod választani a számodra megfelelő szakembert.

2016. nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Túry Ferenc, ő kifejezetten evészavarosokkal foglalkozik, nekem ő nagyon sokan segített
2016. nov. 25. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!