Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Identitás zavarokkal foglalkoz...

Identitás zavarokkal foglalkozó pszichológus Miskolcon?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni: Biológiailag nőnemű vagyok, de már serdülőkorom környékén emlékszem arra hogy sokszor gondolkodtam azon mi lenne ha fiú lennék, illetve az interneten sokszor adtam ki ellenkező neműnek. Kb. 15-16 éves korom körül ütött be a "Krach", azóta ha a jövőmről álmodozom, mindig férfi vagyok és sikeres. A nőknél és a szakmai életben is.


DE! Ezzel szemben arra is emlékszem, hogy kislányként sokszor képzeltem el magam szőke, határozott szabású fekete kosztümös tanárnőnek, és voltak gyerekeim is. Szerintem férjem nem volt. Ez az álmodozás nem tudom mikor szűnt meg. Manapság akárhányszor próbálom elképzelni nőként a jövőmet, csak a sírás kerülget. Bár nem is ért túl sok pozitív hatás kislányként, mert dagadt disznó lettem, úgyhogy gondolom szép fokozatosan leépült...


Mostani életem: Sosem volt még párkapcsolatom. Őszintén szólva undorodom a gondolattól hogy egy tipikus, férfias férfi hozzám érjen, és kínosan, hülyén érzem magam női szerepben. Persze nem hisztériázom élőben, beszélgetek és kedves vagyok, de sosincs második randi (aminek titkon örülök), szerintem érzik hogy túl merev és semleges vagyok.Próbálkoztam, próbálom "lentebb adni", de nem megy. Jelenleg is, de a sírás kerülget és hányingerem van ha a találkozóra gondolok ami a jövő héten lesz. Pedig emberileg teljesen jól kijövök a sráccal így neten... csak ne lássam meg ne nyúljon hozzám.


A nőkkel ilyen gond nem lenne, de folyton azt képzelem a közelükben, hogy férfi vagyok. Ezzel mindaddig nem is lenne gond, míg le nem kerülne a ruha, és nem tudatosulna bennem fájón, hogy bizony, nem lóg a lábam között semmi... csak egy szerencsétlen kis báb vagyok. aki ugyanúgy frusztrált.


Az átmeneti és ideális állapot egy nagyon nőies férfi lenne, azokra bukok, nagyon is, de ez fordítva sose jön össze. Kerülnek mint legyek a Domestos-t. Végül csak még hülyébben és szerencsétlenebben érzem magam nőként, és szeretném ha férfiként közelíthetném meg őket, hogy ne essek megint pofára... de ugye... ördögi kör. :D


Gondolom ez kegyetlen hosszú lett...akinek volt türelme végigolvasni és kompetens, tudni adni tanácsot, ki tudna helyrepofozni? Jó, tudom, próbálkozzak az oroszoknál mert ott irtják a fajtám, de jelenleg valami humanisztikusabb megoldást szeretnék. :D


Köszönöm hogy átvergőtted magad az ömlengésemen, további szép napot!


?/24



2016. nov. 18. 22:32
 1/2 gyula1971 ***** válasza:

Szerintem a pszichológus területen belül konkrétan szexuálpszichológus kell neked.

A B.A.Z.-megyei Orvosi kamarától kérsz egy listát,ott minden orvos nyilván van tartva.

E-mail ben a szexuálpszichológusok rendeléséről kérsz listát,nem kell indokolni miért kell.

Elérhetőségük: [link]

2016. nov. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, mint te. :/ (15)
2016. nov. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!