Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez kényszermozgás vagy mi?

Ez kényszermozgás vagy mi?

Figyelt kérdés
sajnos panasz miatt írok most! Múltkor brintellix gyógyszeremből 10 helyett 5 miligramot szedtem be orvos javaslatára. Na most másfél hétig 5 mg-t szedtem belőle frontint is el akartam hagyni és nem vettem be ez idő alatt csak negyed szemet naponta a kettő helyett és nagyon kellemetlen volt. Szorongtam, izgultam és egy kicsit rossz kedvem is volt. De a legrosszabb az volt hogy a lábamban feszültség volt és mozgatnom kellett folyton hogy ne legyen rossz érzés. Nem is tudom leírni talán bizsergett vagy hasonló érzésem volt. Ezen felül Kellemetlen, nyugtalanság érzésem volt és ezért mozgatnom kellett egész nap. Főleg este volt az hogy néztem filmet laptopon az ágyban és mozgattam a lábam mert nem tudtam nyugton maradni majd ha lefeküdtem hol az egyiket hol a másikat mozgattam meg mert nem volt kényelmes. Olyan nyugtalanság érzés volt a lábaimban és már nem bírtam tovább ezért néhány napja újra egészet vettem be a brintellix tablettából (10mg) és frontinból is 2 szemet (0,25 mg/szem)és a panaszom teljesen megszűnt.Mi lehetett ez?
2016. nov. 23. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán függő vagy?
2016. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
orvosom szerint ez szorongásosság miatt van! Azonnal beállított nagyobb dózist frontinbóll!p
2016. nov. 23. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!