Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek magabiztosnak,...

Szerintetek magabiztosnak, leginkább úgy leht lenni, ha indulatos vagy, és nem vagy kedves?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem hogy általában azok magabiztosak, akik nem kevesek, frusztráltak valamiért......


szerintem kevesebb az olyan aki , nyugodt, higgadt, kimért, és magabiztos, netalán még kedves is hozzá.


2016. nov. 25. 00:59
 1/4 A kérdező kommentje:
kevesebb azt kedvesebb lett volna, csak félreirtam
2016. nov. 25. 00:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalám nem.
2016. nov. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egyaltalan nem igaz
2016. nov. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazat kell adnom abban, hogy valóban sokan vannak azok, akiknek a magabiztossága abból táplálkozik, hogy másokat leértékelnek. Ők a nárcisztikusok: egyre többen vannak. Azt azonban tudd, hogy ez NEM valódi önbecsülés, hiszen csak úgy lehet fenntartani, hogy közben mindenki mást földbe döngölnek.

Viszont vannak olyanok is (kevesebben, de vannak), akik önmaguk mellett másokat is értékelnek, tiszteletben tartanak. Nekik valódi, egészséges önértékelésük van.

2016. nov. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!