Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valakire ráerőltetnek...

Ha valakire ráerőltetnek valamit, akkor lehet indulatos?

Figyelt kérdés
Egy haveról lenne szó,nincs semmi pszichés baja,meg a föld szerintem egyik legtürelmesebb embere,egészen addig amíg nem kell autót vezetni.Régen hülyéskedtek vele,hogy ha nem lesz jogsija nem lesz barátnője,nem fogják felnőttként kezelni stb.Ő megcsinálta,de elmondta hogy gyűlöl vezetni.Jól vezet,de inkább haraggal tölti el mint örömmel.A hétvégén ment valamerre,és megkértük vigyen át minket is,mert mi oda megyünk bulizni.Mondta rendben.Többen mentünk.4 mentünk.Ő én és két lány,és amikor elinditotta az autót,közölte hogy kuss legyen amíg vezet,mert aki nem fogja be azt kirakja az út szélére.Egy idő után az egyik lány beakarta kapcsolni a rádiót,majd elkapta a kezét,és mondta ha még egyszer hozzá nyúl,eltöri a kezét.Ettől hogy erőltetnek érzi a vezetést,olyankor lehet az ember indulatosabb ?
2016. nov. 22. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Te se csinálsz szívesen olyat, amihez semmi kedved és gyűlölöd is.


A haver szerintem azért már túlzásba esik ezzel.

2016. nov. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha még friss a jogsija, bizony jó, ha hagyjátok figyelni. A kislány meg rádiózzon otthon, a szabályokat az írja, aki a szívességet teszi.
2016. nov. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem friss,2 éve van meg neki
2016. nov. 22. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!