Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet az hogy senkihez...

Mitől lehet az hogy senkihez nem szeretek hozzáérni?

Figyelt kérdés
Miután elkezdtem egy helyen dolgozni ahol sok a fizikai kontraktus észrevettem hogy a lányok néha hozzáérnek a munkatársakhoz, pl hogy menjen arrébb. Viszont én soha nem szoktam senkit megérinteni. Nem is igazán tudom magam rávenni. Még akaratból is igen nehéz. Ha engem megérintenek az nem zavar. De ha nekem kell valakit az már igen. 27 vagyok. De csak most vettem ezt észre. Tök ezen gondolkozok ez mitől lehet.

2016. nov. 29. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Kiskorom óta nem szeretek embereket megérinteni és hogy mások megérintenek, anya sosem volt az a bújós típus, valószínűleg ezért, de a páromnál ezzel nincs gond, úgy kezelem mint bármelyik kontakus szerető ember kezeli a párját.
2016. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én abszolút nem viselem el, ha hozzám érnek. én sem érek máshoz. párkapcsolatban is ignorálom a másik felet általában.
2016. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!