Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyász és hirtelen utána sok...

Gyász és hirtelen utána sok dolog, másnak is ilyen nehéz?

Figyelt kérdés
Szerettünk "elfogyása" majd halála a szemünk előtt, tehetetlenül; rögtön utána a háztartás, elromló dolgok, hivatalos ügyek, munka, felnőttképzés stb, túlterheltség... és mindezt eddig senkinek se tudtam végigmondani igazán... Mást is megviselne?
2016. dec. 4. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem!Nehéz visszarázódni a hétköznapokba..Persze,mindenkit megvisel,hidd el!Az idő talán majd könnyít a helyzeten.
2016. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Emellett életem első munkahelye, a háztartás vezetésének tanulása, ráadásul sok dolog romlott el, kellett cserélni. Túlterhelt is vagyok egyéb dolgok miatt. A gyász megélésére szabályosan nem volt időm és erőm. Pedig igényelném. Azt várom, mikor leszek beteg...
2016. dec. 4. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyedül élsz?
2016. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs velem egy háztartásban élő, aki helyettem befizetné a közös költséget (most az időre gondolok, otthon se vagyok, amikor be kell), aki mosogatna, aki takarítana, aki otthon lenne, mikor az elromlott helyére az új háztartási gépet hozzák vagy intézné a kulcsot, hogy be tudjon jönni a szerelő.
2016. dec. 5. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!