Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotrilt szedek amit nem...

Rivotrilt szedek amit nem kellene, van megoldás? Elvonó?

Figyelt kérdés

arról van szó, hogy rivotrilt szedek már jó pár éve szorongásra és depresszióra.az a baj hogy ezt senki nem írta fel nekem.Elrontottam az egész életem vagy valahogy ezt még meglehet oldani? leszokni így nem tudok egyedül, de ha elmegyek pszichiáterhez ő mit tudna ezzel kezdeni? rendőrség lenne belőle?

tudom...minek kezdted el szedni...meg hasonló kommentek érkeznek majd...ha valaki tud segíteni ebben vagy járt már ebben a cibőben az írjon!



2016. dec. 6. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jó dolog csak magadtól szedni ,de én nem itélek el senkit .... Tehát mennyi az adag amit szedsz ? 2 mg vagy 0.5 mert az sem mindegy
2016. dec. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igy van, a napi adag sem mindegy. Rendorseg nem hiszem. Csak menj el orvoshoz es kerj segitseget! Sok sikert, kitartast kivanok!
2016. dec. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rengeteg volt régen volt hogy 6 mg/ nap, de már annyit csökkentettem hogy 3x0,5 de ettől lejebb nem megy! Volt már kevesebb is, de akkor már teljesen végem volt. Szóval most úgy vagyok, hogy szedem, de szinte semmi hatása nincs! Ha nem szedek csak ettől kevesebbet akkor meg már szinte semmihez nincs kedvem! Ahogy most sem!
2016. dec. 6. 14:26
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hát pont ezért nem merek elmenni mert nem tudom a következményeket! Mennék én orvoshoz ha valaki tudná pontosan hogyan is van ez ha ilyen helyzetben orvoshoz megyek! Köszi a válaszokat
2016. dec. 6. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:

ha olyan gyógyszeert szedsz amit nem írt fel orvos nem követsz el bűncselekményt

Nem olyan mintha drogoznál.

A kábitoszer használatot csak a tiltott szerek listályán lévő szerrel lehet elkövetni.


Nyugodtan menj el a dokihoz, legyél öszinte és ha mázlid van és normális dokit fogsz ki akkor segít leszokni szakszerüen.

2016. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!