Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet az oka az állandó...

Mi lehet az oka az állandó figyelemre, tetszésre vágyásnak? 21/l

Figyelt kérdés

Ja es nem valami plaza p.csanak kell elkepzelni! Tavol allok attol! Nem bekepzeltkedek, nem produkalom magam! Viszont mindig figyelek hogy a legjobb szinben lassanak.

Nem voltam elhanyagolva gyerekkoromban. Nem tudom mitol van... Ez dob fel ha az emberek erdekesnek talalnak



2016. dec. 4. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

en sz.rnak latlak igy leiras alapjan.

szopikald le a futyikemet ea akkor,figElek rad.

2016. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bár nem ismerlek, de a leírt nőtípust ismerem, és borzasztóan irritáló, menekülnek is tőlük társaságban. Örökké a cuccaikkal dicsekednek, mindig maguk felé kanyarítják a beszédtémát, örökké képeket raknak fel magukról, s hiszik a bókokat: jaj, de jól nézel ki, csini vagy....s tárgyilagos szemmel egy sarki boszorkány is szebb náluk. Az ilyenek valahol nem nőttek fel, kielégítetlen érzelmeik vannak, s ezért képtelenek lenyugodni. Olyan mint a szenvedélybetegek,a vágy hajtja őket.És színészkednek, nem őszinték, fárasztó lehet mindig "jobb színben" mutatni magukat, mint amilyenek valóban. Néha másra is figyelni kell, nem örökké magunkra koncentrálni!
2016. dec. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Aaaaa...... latom nem olvastad a "nem plaza p.csakent kell elkepzelni"- reszt... kozom sincs a "mindig legyek divatos- pedikur manikur" rib....cokhoz!!!!! Gondoltam hogy felreertik total a kerdest
2016. dec. 4. 12:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Á, akiről én beszéltem konkrétan, az nem plázacica. Diplomás, értelmiségi nő, gyerekkel. Ezért is fölöttébb furcsa, hogy bárhova, bármelyik társasághoz csatlakozik, perceken belül ő lesz a középpontban, de azzal a témával, hogy mi új van rajta, hol vette, mennyiért vette, hol wellnesseztek,kitől kapott bókot. Akkora magabiztossága van, mint ide Lacháza. Színleg van társasága, de lekopik mellőle, aki teheti, mert kinek van kedve ezt hallgatni, hogy én, én, én...De soha nem fordul úgy a másik felé, hogy te hogy gondolod, neked mi a véleményed? Szóval nem kell ahhoz üresfejű plázacicának lenni, hogy valaki egoista legyen. És nem fárasztó mindig a látszatot fenntartani? Ha hasogat a fejed, akkor is tetteted a vidámságot?Vagy ha felhúzott valaki, akkor is mosolyogsz?
2016. dec. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pont hogy nem áradozok magamról. Es egoista se vagyok
2016. dec. 5. 16:05
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindegy! Erthetetlenul fogalmaztam meg a kerdest!
2016. dec. 5. 16:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha az akartad írni, hogy a társaságodat megtiszteled a figyelmeddel, jó hangulatoddal, barátságos hozzáállásoddal, akkor minden rendben van.
2016. dec. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Alacsony önértékelésre tippelnék.
2016. dec. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem talan a nárcisztikus szo a megfelelo. De mondom meg egyszer, nem vagyok ilyen divat, haj, korom stb hulyesegek manias! Sot! Pont nem a cuccom erdekel. Tenyleg nem igazan tudom megfogalmazni az egeszet. Tudom hulyen hangzik de bonyolult. De talan amiket a narcisztikus emberekrol irnak az igaz ram tobbnyire
2016. dec. 6. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!