Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kell elképzelnem egy...

Hogyan kell elképzelnem egy kognitív viselkedésterápiát?

Figyelt kérdés

Érdekelne a menete, önkép zavarnál, depressziónál és szorongásnál gondolom ezekről kellene sokat beszélni, illetve ezek kiváltó okairól, de ezután?

Olvastam ezekről a terápiákról, de csak a működésük alapelvét hangoztatják (jogosan) mindenhol, amit meg is értettem.

Az is hihető, hogy mindenkinél máshogy kell, de általánosságban elmondható ezekről a kezelésekről valami, nem?

Mennyi idő körül-belül egy alkalom? (10-20 alkalommal számolok)

Mekkora összeg ez a kezelés? (gondolom a tb nem támogatja, csak a pszichiátert akiket nem akarok általánosítani, ne értsen félre senki de sokszor csak gyógyszerrel kezelik az embert, a probléma valódi okát nem szüntetik meg).

A fent említett problémákra jelenthet megoldást?

Lassan tíz éve nem vagyok rendben, az utóbbi években próbáltam egyedül segíteni magamon, ez kevés sikerrel járt így szeretném megkönnyíteni/lehetővé tenni a helyzetem jobbá tételét, a gyógyulást.



2016. dec. 8. 20:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!