Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szokjak le a beteges...

Hogyan szokjak le a beteges gondolataimról?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta szeretem a horror filmeket,de az utóbbi 2-3 évben már túlzottan oda vagyok érte.Suliban sokat unatkozom,ezért gondolkodok és azt képzelem,hogy megölök valakit vagy engem vernek halálra.Szexuálisan felizgatnak ezek a gondolatok,a vér látványa is örömet okoz,ennek hatására vagdosom magam (mostanában egyre kevesebbet).Sokszor képzelem azt ebédelés közben,hogy amit eszek az emberi hús.Mai napig is nézek minden halállal/bűnténnyel kapcsolatos dolgokat,erre használom a tor browsert és csak olyan filmeket töltök le,amire azt írják,hogy gyomorforgató,persze mindenkinek más a gyengéje.Attól félek,hogy meghallja valaki a gondolataimat,ezért meg akarom szűntetni a horror iránti vágyam,így is sokszor azt tervezem,hogy megölöm azt a fiút,aki tetszik.Pszichológushoz jártam évekig,de értelmetlenül.Mit tudnék tenni,hogy legalább egy értelmes gondolatom legyen?!
2016. dec. 9. 14:55
1 2
 1/16 anonim válasza:
Akaszd fel magad genetikai torzó...
2016. dec. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Adj kötelet és egy olyan helyet,ahol megcsinálhatom.
2016. dec. 9. 16:21
 3/16 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez kérj beutalót!
2016. dec. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ott is voltam már,hehe xD
2016. dec. 9. 17:01
 5/16 anonim ***** válasza:
Minden embernek vannak morbid gondolatai, csak valakinek több, ez szerintem a magány miatt alakul ki (saját tapasztalat). A horrort is sokan szeretik, hisz ha ez nem így lenne, nem lenne ilyen népszerű a műfaj. Szerintem, amíg másra nem jelentesz veszélyt (és nem jelentesz, mert már mindenki képzelt olyat, hogy megöl valakit), addig a magánügyed, hogy miről fantáziálsz. Olvasd el Dan Wells Nem vagyok sorozatgyilkos című könyvét, nagyon jó könyv, és a főszereplőnek ugyanaz a problémája, mint neked.
2016. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5# Kösz a választ,de lehet egyszer bekattanok :D Majd meglátom mi lesz,de semmi jó nem fog velem történni...
2016. dec. 9. 18:08
 7/16 anonim ***** válasza:
Ne legyél ilyen pesszimista :D A morbid emberekkel is történhetnek jó dolgok.
2016. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7# oké...
2016. dec. 9. 23:14
 9/16 anonim ***** válasza:

Menj pszichiáterhez!!Akár máshoz,ha az előző nem tetszett.

Egy dolog szeretni a horrort,és emberi hús megevéséről fantáziálni.Hány éves vagy?

2016. dec. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
5 pszichiáternél is voltam már xD Amúgy 15 vagyok.
2016. dec. 10. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!