Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagdossa magát sok...

Miért vagdossa magát sok fiatal, ha nem akar meghalni?

Figyelt kérdés
Hogy csinálják,hogy még korházba sem kerülnek?
2016. dec. 12. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt úgy hívják borderline! és egy személyiségzavar
2016. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem is borderline személyiségzavarom van mégsem vagdostam magam soha... 25/F
2016. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem feltünési viszketegség. Így vonják magukra a figyelmet.
2016. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert csak így vezeti le a feszültséget, a dühét, esetleg szomorúságát. Nem akar meghalni, mert esetleg van még valami, ami itt tartja, de nem is bírja ki, hogy ne tegyen kárt magában. És úgy csinálják, hogy még korházba sem kerülnek, hogy jobb esetben nem teljesen esztelenül esnek maguknak. Nem vágnak vénába, sem artériába, csupán hajszélereket vagdosnak el... Attól pedig nem tudnak elvérezni.
2016. dec. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
Ez olyan feszültséglevezetés, mint amikor valaki véresre rágja a körmét. Nem azért csinálja, mert mutogatni akarja vagy mert meg akar halni, hanem mert máshogy nem tudja a benne felgyülemlett stresszt kiadni.
2016. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most ez a divat.
2016. dec. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

azért csinálom, mert kínomban nem tudok mást csinálni, plusz gyűlölöm magam, a magányt, és azt hogy egy gyáva féreg vagyok aki arra se képes h végezzen magával. plusz élvezem a fizikai fájdalmat... addig se gondolkozok a lelki dolgokon. 5 éve vágom magam, és azért nem kerültem még dokihoz, mert egy az h nem tud róla senki semmit, mert az embereknek én csak egy senki vagyok... más részt szüleim magasról leszarják, csak lecseszni tudtak mikor egyszer észrevették. ez az én formám...


18/L

2016. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos divat meg feltünési, ha a legtöbb esetben senki nem tud róla......
2016. dec. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!