Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Abbahagytam a rivotril szedésé...

Abbahagytam a rivotril szedését, és nagyon feszültnek érzem magam. A csukja izmaimban érzem és hátul a fejemben a fájdalmat. Elől is fáj a fejem és nagyon feszült vagyok. Ez az elvonási tünet, vagy valami más? 27f

Figyelt kérdés

Pánikbetegséggel voltam félrekezelve majd egy évig. A problémáim valódi oka az a családban öröklődő magas vérnyomás... de persze ezt hiába mondod egy dilidokinak, a magas vérnyomást ráfogja a pánik, depresszió, és szorongásra... Az 5. antidepresszáns kudarca után léptem, és abbahagytam a kezelést. már szedek egy vérnyomás szabályzót, vagyis igazából ma kezdtem el szedni, és ma kezdtem el leállni a rivotrillal ami borzalmasan rossz érzés. azonban nem tudom hogy ez elvonási tünet, vagy valami nagyobb bajom lehet? kicsit félek, mert a pszichiátertől nem túl sok jó tanáccsal jöttem el....


a vérnyomásom már gyerekként is -normál súlyu voltam ahog apám is- 145 felett volt mindig... azoban az antidepresszánsoktól, amik nem használtak, sőt, dührohamokat okoztak, felszedtem 20 kilót is. a rivotrillal teljesen leálltam, ma nem szedtem semmit. azonban ahogy a nap múlik, tüneteim úgy erősödnek. fáj a fejem, az elöbb rázott a hideg, feszült vagyok, úgy érzem szétrobbanok, és rettentően félek. valaki tudna segíteni?


2016. dec. 14. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezek siman lehetnek elvonasi tunetek.

A csuklyas izombol indulo fejfajas is psziches, elore is sugarozhat.

Varj par napot, hogy a vernyomascsokkento kifejtse a hatasat. Szerintem kell neki ido.

Egyebkent, en is nagyon feszult tipus vagyok, mindig a sportot javasoltak. Sajnos nem igazan szerettem egyiket sem csinalni, pedig lehet benne valami, mert amikor ugy adodott, h medence kozeleben voltam (nyaralaskor:)) , akkor azert csobbantam, usztam par hosszt, es valoban segitett!

Szerintem erdemes megprobalni valamit, ha erzel magadban hozza erot.

2016. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!