Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha rettentően...

Mit tegyek ha rettentően kisebbségi komplexusom van emiatt?

Figyelt kérdés

A veszprémi Pannon Egyetemre járok, bulizós, nagydumás 191 cm magas 22 éves srác vagyok. A csajkeresésben sincs gondom, viszont szeptember óta elfogott egy szorongó, kisebbségi komplexusos érzés. Ugyanis van egy most elsős 19 éves hallgató aki rettentő magas, kiemelkedik mindenki közül, bárhova megy mindig megbámulják őt, figyelemfelkető. Engem rettentően idegesít, amikor mellette állok, legszívesebben megütném, vagy meglökném mert szorongok és irigykedek rá. Persze nem megyek neki, mert azért félek tőle, de egyre nehezebben viselem el a gyereket az egyetemen, folyosón, utcán, bűfében stb..

én 191 vagyok, izmos, ő meg ha jól tudom 224 cm magas és 120 kg, szálkás, csak kicsit izmos, kosarazik is az egyetem csapatában. Annyira irigy vagyok! Mit tegyek már?

Megszoktam már hogy az emberek nagy részénél mindenhol magasabbak vagyok, felnéz rám a többség. Erre itt ez az oszlop akinek csak a válláig érek kb.



2016. dec. 19. 12:12
 1/8 anonim válasza:
100%
25 éves "férfi" vagyok és 158 cm magas. Szerintem te ne beszélj....
2016. dec. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Ja persze...én meg 237 vagyok cipő nélkül!

Kérdező ne kamuzz...vagy lehet ő túlozta el a magasságát...nincs ebben az országban olyan magas

Volt a TV-ben (talán az RTL-en) amiben megkeresték az ország legmagasabb/legalacsonyabb emberét, és a legnagyobb egy 220 centis 40 éves kopasz férfi.

2016. dec. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Hagyjál már, a centik nem a magasságnál számítanak, teljesen lexarjuk, hogy hány centi magas vagy, sőt nekem már a 190 cm is zavaró, kizárt, h 2 méter fölöttivel járjak.
2016. dec. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
30%
magaddal foglalkozz,ne másokkal. birom,hogy mindenki a másikat lesi,kritizálnak..... szerencsétlen gyerek még a buszra sem tud normálisan felszállni,de te meg irigy vagy rá. menj el dokihoz
2016. dec. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En ismerem ezt a sracot mert en is a Pannonra jarok. Azt mondjak h allitolag 24 centis a farka...
2016. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kajak?
2016. dec. 19. 21:57
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagy az egód, ennyi...az sértődik meg a legnehezebben, aki nem veszi egóra az ilyen jelentéktelen dolgokat. Mi lenne, ha 170 cm magas lennél? Nem járnál közösségbe, mert nem néznek fel rád?
2016. dec. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9%
Klónozzátok csajok ha ez kell.
2016. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!