Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önértékelési zavarral küzdöm,...

Önértékelési zavarral küzdöm, kisebbségi komplexusom van? Többi lent

Figyelt kérdés

Önértékelési zavarom van, kisebbségi komplexusom van, egészen kisgyermekkorom óta. Az életemet nagyon megnehezítette/nehezíti.Rettenetesen stresszes ember vagyok és nem tudok hatni olyankor magamra (olyankor van hogy se kép se hang nálam). 18 éves koromban egyéb okok miatt pszichológiai konzultációkra szorultam ami 8 hónapig tartott majd minden jól alakult és a pszichológus is bátran elengedett az életbe. Jól is voltam egy darabig majd megint minden kezdődött elölről. Megint félek a kudarctól, a feladatoktól, emberektől,csalódástól és önmagamtól is. Nem vagyok elég erős magamhoz. Ha valaki erősen szól hozzám vagy lekiabál elsírom magam. Elkezdtem egy tanfolyamot ami nem megy és újabb kudarc ért, ahol egész nap csak lecsesznek és éreztetik hogy sose leszek jó. Nagyon megutáltam és beakarom fejezni, de mivel fizetős a szüleim nem engedik.

Mit tegyek? Tiszta idegroncs vagyok. Valaki aki ért a pszichológiához vagy tud segíteni azt nagyon megköszönném.


2016. okt. 4. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni. Testépítés vagy küzdősportot. Ad egy tartást, magabiztosságot, plusz stressz levezetésének is nagyon jó eszköze, mellette az egészségednek is nagyon jót tesz.
2016. okt. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!