Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik vény nélküli antidepre...

Létezik vény nélküli antidepresszáns szerű készítmény?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 20:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A Remotiv NEM antidepresszáns, hanem homeopátiás készítmény, kizárólag természetes alapanyagokból áll össze, nem tartalmazza azokat a KÉMIAI vegyületeket, amelyek a -valóban, és erősen(!)- depressziós agyból úgymond "hiányoznak"... És valóban csak két hét után hat, addig viszont a meglévő panaszok (nyugtalanság, idegesség, feszültség, stb) még fel is erősödnek. Sajna. De konkrétan nem antidepresszáns, tehát a szó szoros értelmében vett klinikai depresszióra annyi, mint halottnak a csók. :(

A "szerű" e készítmény esetben jó szó, de akkor viszont a depresszió is csak "szerű", illetve enyhébb hangulatingadozás, nyugtalanság, feszültség lehet...(?)

2010. jún. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jaj, a Remotív nem homeopátiás, hanem gyógynövényes készítmény és konkrétan orbáncfű a hatóanyaga, ami hangulatjavító hatású, tehát enyhe tünetekkel járó depresszióban javasolt.
2010. jún. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
0%
RITALIN :D
2010. szept. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Pálmika válasza:

Szia!

Én egyszer Valeriánát kaptam, de foggalmam sincs h jelenleg az vényköteles-e... Kérdezz rá gyógyszertárban ha még nem tettted h mit ajánlanak. Engem is érdekelne a dolog...

2012. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!