Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért undorodom ennyire?

Miért undorodom ennyire?

Figyelt kérdés

Anyámat képtelen vagyok elviselni. A mozdulatait is. Nagyon meg vagyok ijedve, mert ez nem normális. Olyan szinte elviselhetetlen, Hogy enni nem tudok mellette, mert jön rám a hányinger, hozzámszól szintén hánymom kell, fáj a hasam, fejem... Ma dúdolt a konyhában, és vergodtem a földön, semmihez ami vele érintkezett nem tudok hozzáérni.... Rosszul vsgyok tőle, a hangjától, mindentől.

Azért ŕtam ide, mert nem normális tünetek jönnek elő. Tudom, hogy segítséget kell felkeresnem, de addigis mit csináljak? Jelenleg nem tudok hová menni. Hogyan nyugodjak le?

Annyit tudni kell, hogy utált, és egész életében kritizált, bármit tettem, még az is idegesítette, hogy csendbe vagyok.


2016. dec. 22. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Mitől függ, hogy mikor fordulsz orvoshoz ? Mert ha eddig nem fordultál, akkor ezután sem fogsz. Azt is el kellene döntened, hogy anyádat tartod mentálisan terheltnek vagy magadat. Aztán még az is lehet, hogy egyikőtök sem terhelt, csak éppen egymással nem jöttök ki, bárki mással igen.
2016. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Költözz el. Ha annyira undorodsz, akkor a lakása, pénze se kelljen!
2016. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De utolsó, nem érted hogy én ezt nem akarom? Csak ez van, ezt hozza ki belolem.
2016. dec. 22. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!