Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha en mar egyszerue...

Mit tegyek ha en mar egyszeruen undorodom magamtol?

Figyelt kérdés
undoritonak talalom magam dolgozni se szeretek nincs is munkam most se csak betanitott munkakra vagyok alkalmas. nem eleg hogy dolgozni is utalok menni barhova szinten utallom pl legutobbi munkahelyemen kibirtam a munkat csak mar nem volt kedvem menni sose inkabb otthagytam, szeretnek ugy elni mint a normalis emberek de nem birom ravenni magam egyszeruen iskolam sincs minek eljek? mar nagyon meg akarom olni magam csak nem akarom hogy anyam sokkot kapjon igy csapdaban vagyok fogalmam sincs mi lesz. kulsoleg is egy undirito nyomoronc vagyok nem csak belsoleg sajnos ez van tukorbe nezni is utallok

2016. okt. 3. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Hat itt az ideje a multadat magad mogott hagyni es keresni azokat a dolgokat amik jo emberre tesznek (boldog emberre).
2016. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!