Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy szeretnék nem...

Normális, hogy szeretnék nem normális, őrült, elmebeteg lenni és hogy szeretek szenvedni?

Figyelt kérdés

Szóval szeretem ha megütnek, megrúgnak, vagdosom is magam néha, és irritál ha finoman érnek hozzám vagy ha valaki kedves próbál velem lenni.

15/L



2016. dec. 25. 18:43
 1/10 anonim válasza:
51%
Kezeltesd magad sürgösen !
2016. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
1 vagyok. Boldog karácsonyt,
2016. dec. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, neked is.
2016. dec. 25. 19:16
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem szeretnél az lenni,hisz tényleg nem normális,hogy erre vágysz. Keress fel szakembert a karácsonyi halászlé és bejgli elfogyasztása után! Kellemes ünnepeket!
2016. dec. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Furcsa. Gondolj csak bele, hogy ha lesz barátod akkor inkább üssön mintsem simogasson és csókoljon?
2016. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát simogatni ne simogasson, csókolni csókolhat, de néha belém rúghat ha béna vagyok.
2016. dec. 25. 20:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ezt sosem értettem!! Miért szeretnél "őrült" lenni? Minthogyha olyan jó dolguk lenne nekik, hidd el hogy szenvedés, amikor igazi betegséged van, az nem menő!! Istenem, látszik, hogy 15 éves vagy.. próbáld meg mással felhívni magadra a figyelmet..
2016. dec. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem régen a rokonság "leőrültözött".Ezt hallottam vissza mástól.Depresszióval kezeltek/kezelnek.Azt kell mondjam inkább leszek őrült mint olyan dögunalmas "normális" emberek mint ők.Igaz ha őrült vagy akkor azért kezelés mindenképp kell,ha megfelelő kezelésben részesülsz(gyógyszer+pszichoterápia)előbb utóbb lehiggadsz,de egy kis őrültség szerintem mindig kell.Csak annyi amennyi még normális.Na ezt jól megmondtam :))
2016. dec. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az már eleve nem normális, hogy arra vágysz, hogy ne legyél normális, a többi már csak hab a tortán.
2016. dec. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"vagdosom is magam néha"


Azt kéne késsel vágni és rugni-ütni - de inkább az előbbi, vagy az azzal való fenyegetés - aki ilyenné tett.


Családon belüli? Vagy osztálytársak? Évfolyamtársak?


Ideje lenne bevallani, hogy Te NEM SZERETED a fájdalmat, csak tehetetlen vagy, s inkább megmutatod, hogy neked ez nem büntetés.


Téged megnyomorítottak.


Kívánom, hogy sokáig ne legyen fiúpárod, vagy egyéb ilyen kapcsolatod. A Te érdekedben.

Ha nem kapsz se jót, de legalább rosszat se, talán a szervezeted feladja azt, amiért kényszerűen a túlélés érdekében ragaszkodik, hogy jobban elviselje.

2017. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!