Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám megőrizni a...

Hogyan tudnám megőrizni a személyiségemet?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8-os jövőre megyek gimnáziumba. Nem szeretném azt hogy "elvesszen, átalakuljon" a személyiségem, megszeretném őrizni a mostanit...Megnéztem hogy kik lesznek az osztálytársaim, és valahogy teljesen "más" személyiség vagyok, mint ők.... Esetleg van valamilyen tippetek, tanácsotok? Pl. egy jó könyv...
2010. máj. 3. 18:25
 1/5 anonim válasza:
49%

örülök hogy kérdezel!!!:-) a személyiséged hadd változzon ez így van rendjén, csak a jó és az értékes irányában. Ehhez elengedhetetlen a sok olvasás, és a megfelelő környezet. Olvasd el Márai Sándor: Egy polgár vallomásait, Füves könyv, leírja egész ifjú korát, nagyon érdekes és tanulságos. Egy fontos jó tanácsa készülj fel a legszebb éveidre, hidd el ennél már csak nehezebb és rosszabb lesz. Légy jóban a könyvtáros nénivel, ők nagyon gazdag emberek, persze nem mindegyik.

YOUTUBE http://www.youtube.com/user/weitzelr1985

sexuális felviágosítás: http://www.youtube.com/user/DandogHu#p/a/C863B50E83D5C75F/2/..

2010. máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát ez nehéz kérdés. Mert engem is sikerült észrevétlenül is "megváltoztatniuk" az új barátikörömnek. Hiába csak a suliban vagyok velük együtt. És az a legrosszabb,h szinte észre sem vettem és ráadásul majdnem a párkapcsolatom rovására is ment.

Szóval ezellen szerintem nem lehet túl sok mindent tenni.

2010. máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18-20 éves korodig amúgy is alakulsz még.
2010. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ragaszkodj az értékeidhez, és mindahhoz, amit igazán fontosnak tekintesz. A többi nem számít.
2010. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Pszichológus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!