Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan emberek válaszára...

Olyan emberek válaszára vagyok kíváncsi, akik voltak bármilyen depressziósak (tinédzserkori, vagy később kialakult depresszió), de már élvezik az életet. Mit tudtak tenni azért, hogy ez megtörténjen?

Figyelt kérdés

Keresgettem már, hátha találok más kérések alatt választ a sajátomra.

Sokan írták, hogy akinek valódi baja van az nem itt tenne fel kérdéseket, orvoshoz menne, beszélne valakivel a dologról, vagy csak egyszerűen magában tartaná.

Én azt hiszem ha valaki tudna pár biztató sort írni, már akkor is jobban lennék. Sok élettapasztalatom nincsen úgyhogy nem hiszem hogy egyedül túl tudnék jutni ezen az állapoton.

Előre is köszönöm a válaszokat. És remélem nem jelentene gondot, ha esetleg privát üzenetet is írnék.



2016. dec. 29. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy depressziós voltam-e, de nagyon magam alatt voltam. A lány, aki tetszett elutasított, a biszexualitásomra akkor jöttem rá, és egy nagyon jó barátom öngyilkos lett. Nagyon mélyen éreztem magam, és ittam, cigiztem. De NE tedd, hagyj időt magadnak, és legyen valaki, akiben bizton megbízhatsz. Ne félj kisírni magadat a vállán, én is megtettem. Srác vagyok, és srác vállán sírtam.. így talán még inkább elítélnek sokan. Mindig lesz jobb! Nagyon sok mindenen átmentem, égettem magam, vagdostam magam, mindenért magamat hibáztattam, de aztán egyszer csak úgy keltem, hogy változtatni kell, és azóta, immár 2 éve teljesen máshogy tekintek a világra. Ha szeretnél írj, lehet nem ma, de holnap többet leszek gépnél :)

18/F

2016. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem aztan nyugodtan irhatsz.

Voltam en is depis,meg leszek is.

Visszatero a dolog.Minden nyaron az vagyok.Tavol vagyok a baratoktol,egesz nap ki se mozdulok a nagy meleg miatt,es folyton beugrik az a vegzos csavo aki azon az evben elballagott(mindig kiszurok magamnak egyet).Ilyenkor atlagosan fogyok 7-8kilot,aminek amugy tokre orulok.Engem kereshetsz amikor csak akarsz. ;)

2016. dec. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!