Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az igaz ha elmegy az ember...

Az igaz ha elmegy az ember pszichiáterhez nem jön ki diag. Nélkül?

Figyelt kérdés
Haverom mondta hogy egyszer viccből el kellene menni,de szerintem kockázatos,mert valahol azt hallottam hogy ha elmegy az ember akkor kap egy pár diagnózist.
2016. dec. 30. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Találjatok jobb elfoglaltságot! Heteket, esetleg hónapokat kell várni a konzultációra. Ne vegyétek el a helyet azok elől, akik tényleg rászorulnak!
2016. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak..Nagy like!
2016. dec. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Komolyan van olyan re.tardált, aki poénból megy el pszichiátriára? Várakozna a halál órákon át, csak úgy a semmiért.
2016. dec. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy igaz, mivel senki sem normális.

Pláne, aki viccből akar elmenni.

2016. dec. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos, h kapnál diagnózist, és életed végéig nem tudnád lemosni magadról a téves diagnózisokat!


Nekem egy téves/kamu beutalóm volt, azzal bezártak a zárt osztályra, majd észrevették, hogy nincs is semmilyen tünetem. Azért zártak be, mert azt hitték, h a mániás depresszióm miatt nem is tudok magamról. Elkezdtek gyógyszerezni, 1 napig, aztán észrevették, hogy nincs is egyáltalán tünetem. Ekkor kivizsgáltak mániás depressziió irányába, de a mániás depressziómat tesztekkel sem tudták kimutatni, mert az évek óta gyógyszermentesen tünetmentes. 7 napig tartottak tünetmentesen a zárt osztályon, ami nyilván bűncselekmény. Ezért azt hazudták utólag, hogy nekem akut átmeneti pszichotikus zavarom lett, ezért zártak be. Nyilván hazudnak, anyám végig jelen volt, tudja tanúsítani, hogy semmilyen tünetem nem volt.


Azért mentem be, hogy mániás depresszió irányában vizsgáljanak már ki, mert a betegségem gyógyszermentesen tünetmentessé vált. Beutaló nélkül elküldtek a fenébe, h nyilván semmi bajom, a kamu beutalóval meg egyből bezártak a zárt osztályra.


A kamu beutaló miatt kaptam egy kamu diagnózist, a kezelőorvosom meg nem figyelt arra, amit csinál, és az akut átmeneti pszichotikus tavart, ami nekem soha nem volt, a köv. 6 hónapban 19-szer írta rá az ambuláns lapjaimra.


Legközelebb, amelyik pszichiáternek nem voltam szimpatikus, az bezáratott a zárt osztályra, azon címszóval, hogy nekem újra akut átmeneti pszichotikus zavarom van.


A lítiumot ma gyógyszernek hiszik a pszichiáterek, én meg tudom, hogy idegméreg. Ezért azt mondtam, hogy ezzel nem kezelhetnek. Ezért közveszélyesnek minősítettek, bezártak 18 napra, és csak azért is lítiummal kezdltek.


Most könyvet írtam, leírtam a lítium pontos hatásmechanizmusát, és bizonxígom, hogy a lítium egy sima idegméreg, nem gyógyszer.


Ezzel bizonyítom, hogy a pszichiátereink közveszélyes elmebetegek, mert idegméreggel kezelnek népbetegséget.


Mellesleg ennyi eszük is van a saját tapasztalataim szerint.

2022. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!