Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tortent velem? Letudom ezt...

Mi tortent velem? Letudom ezt gyozni egyedul?

Figyelt kérdés
Regebben mindig tetszettem magamnak,szepnek tartottam az alakomat,arcomat es a mosolyomat is.A mosolygas nem all jol,hiszen az orrom picit furcsa es tul nagy lesz es szornyen all,utolso remenyem az ha lesz fogszabalyzom,es hatha picit valtoztat ezen,de keves az esely.Az alakom kicsit izmos,de alig latszik.165cm/47kg vagyok jelenleg,de ez ingadozik.14eves vagyok.Mar tobb eve csunyanak latom magam,a combomat kovernek,ha leulok es a hasamat is.Szeretnek vekony combokat,kockas hasat es ezert edzeni is fogok,csak mostanaban elhanyagoltam a sportot.Nem tudom egyszeruen elfogadni magam,foleg a mosolyom masnak annyira szep es kaprazatos,en pedig nem merek mosolyogni sem.Undoritonak es csunyanak tartom magamat,masok azt mondjak szep vagyok,pedig mikor itthon vagyok kocosan vagy stb.nagyon nagyon csunyanak latom magamat.Valahogyan dzt letudnam kuzdeni?Semmi onbizalmam.
2017. jan. 3. 11:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsanat,kihagytam,hogy lany vagyok.A helyesirasi hibakert elnezest,sietnem kellett.:)
2017. jan. 3. 11:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj - ez teljesen természetes velejárója a tinédzser kornak :-)

Ilyenkor a "kamaszok" nem tudnak magukkal mit kezdeni, hosszúnak, idétlennek tartják a karjukat, nem tetszik az arcuk, stb. MINDENKI átesik ezen. Iyenkor a hormonális változások miatt felborul a szervezet egyensúlya és ezért a hangulat is ingadozóbb, feszültebb, mindenki hüle, stb.

keresik a helyüket ilyenkor a fiatalok.

165 cm-hez 47 kg egyáltalán nem sok - nehogy neki állj fogyókúrázni!!! Az teljesen jó! Amúgy meg a fiúk sem szeretik a csontvázakat :-) Kevesebbet foglalkozz magaddal - többet figyelj másokra, segíts (pl. otthon vagy barátnődnek akár lelki tanácsokkal is) és akkor TE IS jobban fogod érezni magad. Fel a fejjel, pár év és túl leszel rajta! :-)

2017. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom,sokat segitettel!! :)
2017. jan. 3. 11:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Szívesen :-) Örülök, ha tényleg tudtam segíteni :-)

Még annyit:

"mikor itthon vagyok kocosan vagy stb.nagyon nagyon csunyanak latom magamat"

Ilyenkor egyszerűen fésülködj meg :D - ezen könnyű változtatni :-)

Komolyra fordítva a szót - szerinted van olyan ember, aki pl. reggel 5-kor félkómában "kipattan" az ágyból és csodaszép, gyönyörű, bombázó már akkor is? :-) Bizony nem mindig a legjobb formáját nyújtja az ember... de ez ugyanúgy természetes dolog.

2017. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!