Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Paranoiás vagyok? Hogyan...

Paranoiás vagyok? Hogyan győzhetném ezt le?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 14 éves vagyok és szerintem enyhén paranoiás.Mindig hátra kell hogy nézzek ha egyedül vagyok itthon de nagyon félek hogy ott lesz valaki vagy valami.Sokszor emiatt rámjön a sirás annyira megijedek (igen tudom ez gáz ennyi idősen) most pls tusolni sem merek kimenni a szobából se mosdóba meg semmi.A székről nem merek felálni és sötétbe meg nem is merek mozogni se.Valami tipp?

2017. jan. 3. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne nézz egy ideig horrorfilmeket és semmi olyat amitől beparázhatsz. Vagy gondolj arra hogy a sötétben megbújó valami ugyanúgy fél tőled és azért nem látod.
2017. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Utoljára a démonok közőtt 2t láttam amikor kijött de nem megy hogy ne féljek mert egy gyilkostól tartok leginkább
2017. jan. 3. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem akar téged senki meggyilkolászni főleg nem a saját lakásodban, elhiszed?
2017. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elhinni elhiszem csak nem tudom miért van ez az érzés.x_x
2017. jan. 3. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne elmeni egy pszichológushoz mert később csak erősödni fog! Nyugi ne félj. Amugy én is félek Ha van kedved nyugodtan írhatsz! 14/L
2017. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz kellene járnod. Ha ez nem kivitelezhető, akkor legalább a háziorvosodtól kérj segítséget!
2017. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!