Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan győzhetném le a sporttá...

Hogyan győzhetném le a sporttársaktól való "félelmemet"?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni csapatban sportolni, a fizikumommal nem lehet nagy gond, viszont gyerek- és fiatalkoromba visszatekintve, soha nem voltam csak fiúkból álló közösségben, szó szerint rettegtem, ha ilyenre sor került. Különcnek éreztem magam, mert nem voltam olyan "menő" mint ők, meg mert kövér voltam, és például tesiórán a lányok teljesítményét se ütöttem meg. És ráadásul meleg vagyok, sajnos nem tudnék nem "úgy" tekinteni a csapattársakra, főleg egy közös zuhanyzásnál. Ezzel még nem lenne gond, sok minden változott, aktívan sportolok már, és nyitottabb vagyok, inkább csak tényleg ez a gyerekkoromból eredő félelem ami nyomaszt, de pont most érzem magamban, hogy muszáj leküzdenem ezt, mert talán ez tartott vissza attól, hogy kiéljem magam igazán egy csapatsportban.


23/f


2016. aug. 27. 21:10
 1/1 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Minél nagyobb feneket kerítesz a dolognak, annál inkább lesz számodra kellemetlen. Ne tedd, ne úgy fogd fel mint egy hatalmas eseményt, része a sportoknak az a része is, hogy társaiddal találkozol az öltözőben, na bumm. Ezért nem kell félj, mindenki egyformán ember ott. :)
2016. aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!