Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel pótolható a társ hiánya...

Mivel pótolható a társ hiánya által hagyott űr a lélekben?

Figyelt kérdés

Szerintem depressziós vagyok bár nem tudom. Volt egy lány ismerősöm semmi nem történt köztünk, egyszer hazakísértem, egyszer elkísértem vásárolni, egyszer megöleltem, egyszer adtam neki egy puszit, egyszer leültem az ágyára... és amikor ezekre a jelentéktelen emlékekre gondolok elfog egy határtalan nyugalom megszűnik minden gondom létezni, és olyan örömet érzek mint még soha, de nagy árat fizetek az emlékezésért mert utána elfog a határtalan bánat s könnybe lábadnak a szemeim és csak az eseményeken kívüli nyomurúságot látom. 8 éve történtek a leírtak 27 éves vagyok.


Szeretném pótolni valami világi dologgal a társ hiánya által hagyott űrt. Sajnos az összes társkeresésre irányított figyelmem kudarcba fulladt.


Mit javasoltok mivel pótolhatom?



2017. jan. 5. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értem 27 éves felnőtt férfi létedre nem létesítettél sosem szexuális kontaktust egy nővel sem?


Nézd megesik, szerintem kezdj el élni ahhelyett hogy a neten írogatsz és kétségbeesve bedepressziózva elmélkedsz egy 8 évvel ezelőtt történt eseten amit a másik fél lehet el is felejtett.


Mozdujl ki, kirándulj, menj el kocsmázni, bulizni, ismerkedj meg emberekkel. Dolgozz valahol ahol sok a nőstény egyed, csinálj valamit ami hasznos és általa fejlődsz is. A depressziót meg győzd le.

2017. jan. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Több mint felét megvalósítottam annak amit mondtál. Szép birodalmat építettem de sajnos olyan körülmények áldozata vagyok mely ellen nem tehetek. Való igaz abszurd amit kiírtam de abban reménykedek van valaki akinek más világnézeteivel felboríthatják az enyém. Az akaratos melegfelvonulásra soha nem hallgattam inkább racionális gondolkodású vagyok. Bár ellentmond mert a körülmények megváltoztatják a látszatot.
2017. jan. 5. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!