Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOTE Klinikai Pszichológia...

SOTE Klinikai Pszichológia Tanszék, Ébredések Alapítvány, Jahn Ferenc Pánikambulancia, Your Self Centrum, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Szorongásos pánikbeteg vagyok kényszeres gondolatokkal és pótcselekvésekkel (kézmosás többször is, akár egymás után is). Tehát a tisztaságra lettem paranoiás. A fenti intézetek közül szerintetek melyiket válasszam ingyenes pszichoterápia céljából? Vélemények, tapasztalatok?

#szorongás #pánikbetegség #pszichológia #pszichoterápia #kényszeres gondolatok #SOTE Klinikai Pszichológia Tanszék #Ébredések Alapítvány #Jahn Ferenc Pánikambulancia #Your Self Centrum #kényszeres cselekedetek
2017. jan. 13. 12:31
 1/2 jeverezi ***** válasza:
100%

Jahn ferencet nem ajánlom dolgoztam ott jók a benyomásaim de a legképzettebb szakemberek nem ott vannak. Viszont kedvesek.


SOTE-n elég szigorúak és fáradtak a pszichológusok, kapkodósak de nagy szaktudásuk van.


A többit nem ismerem

2017. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ébredések szakmaiatlanok és károsak lehetnek nagyon.
nov. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!