Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert erzem folyamatosan azt,...

Miert erzem folyamatosan azt, hogy 21 eves koromig ongyilkosnak kell lennem? Tudom furan hangzik de valamifele kesztetest erzek hogy ne eljek tovabb, pedig sikeres vagyok. Van baratnom, munkahelyem, de nem vagyok igazan boldog.

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
20/F
2010. máj. 5. 15:05
 3/15 anonim ***** válasza:
és miért nem vagy boldog?
2010. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha tudnam akkor lehetne tenni ellene. Csomo ember van akinek az enyemnel sokkal rosszabb elete van megis ok tudnak elni, en pedig nem akarok.
2010. máj. 5. 15:08
 5/15 anonim ***** válasza:
Meg tudod magyarázni, hogy miért nem akarsz élni? Vagy csak simán rád tör a gondolat?
2010. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ugy erzem nem tartozok ide. Idegennek erzem magam a hazunkban. Mindig azon gondolkodok miert is vagyok en itt?
2010. máj. 5. 15:12
 7/15 anonim ***** válasza:

Mikor kezdődött ez az egész? Vannak jobb pillanataid? Mármint ugye nem vagy egész nap szomorú...?

Vannak dolgok, amiket bármikor szeretsz csinálni?

2010. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
pszichológus.jobbulást!
2010. máj. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Pszichologushoz nem merek menni, rosszakat hallok ismerosoktol vagy epp semmit. Bemennek felirjak nekik a gyogyszert es eljonnek.

--

Nem vagyok egesz nap szomoru de az erzes ugyanugy bennem van, sot amikor boldogabbnak kellene lennem akkor jobban elojon, hogy en ezt nemis akarom. Szeretem a baratnomet, es nem vele van a baj. Valahogy olyan mintha a vilagot nem szeretnem. Mintha rossz idoben elnek itt vagy nemtudom.

2010. máj. 5. 15:18
 10/15 anonim ***** válasza:
A pszichológus nem írhat fel gyógyszert, összekeverd a pszichiáterrel.
2010. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!