Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek, ha szó szerint...

Mit tehetek, ha szó szerint halálfélelmem van szóbeli vizsgák előtt?

Figyelt kérdés

2017. jan. 20. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Elmehetsz egy sorskorrekciós oldásra.

A szóba jöhető módszerek erre a problémára:

Arolo tifár

Hellinger-féle családállítás

Reinkarnációs hipnózis

SVT

1 mondatosnál hosszabb konzultáció után jobban be tudom lőni.

2017. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beveszel valami nyugtatót.
2017. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
1 feles wisky, mellé egy szem frontin tuti jobban leszel.
2017. jan. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ja és utána vegyél be 4 db erős mentolos rágót és fújd be magad dezodorral hogy ne érződjön.
2017. jan. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt fel kellene keresned egy pszichológust. Amíg az folyamatban van, háziorvostól érdemes lehet tanácsot kérni, hogy ajánljon valamilyen vény nélküli nyugtató hatású készítményt. Azért nem javaslok én, mert nem ismerlek, nem fogok senkinek vaktában gyógyszerelni, a háziorvos ismer. De a a macskagyökértea talán még nem árt meg. :)

Nekem is volt egyébként anno ilyen gondom, még egyetemen. Aztán a vizsgán a tanárnő azt mondta, hogy "Nyugodjon meg. Nem kivégzésen van."

Az nem is tudom, pontosan miért, de teljesen megnyugtatott. Aztán azóta, ha ehhez hasonló helyzet van, mindig elmondom magamnak, hogy "Nyugodjál meg, fiam. Nem kivégzésen vagy."

Üdv és jobbulást. :)

2017. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!