Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sikeres szóbeli vizsga szociál...

Sikeres szóbeli vizsga szociális fóbiával?

Figyelt kérdés

Az írásbeli vizsgákkal nincs gond, de hiába tanulok rendesen, szóbeli vizsgákon egyszerűen lefagyok, és egy értelmes mondatot nem vagyok képes kinyögni, semmi nem jut az eszembe.

Szorongok, izzadok, nincs hangom, remegek, elpirulok, az jár a fejemben, hogy a tanár totál gyökérnek néz, és azt hiszi, nem készültem.

Ez nagyon megnehezíti a vizsgaidőszakot... nem tudnék ellene valamit tenni? Hétfőn megint szóbelim lesz, nagyon félek... :(

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jún. 3. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos én is hasonló vagyok.. szerintem majd nyugtatót fogok bevenni előtte, hátha az segít, mást nem tudok, ilyen helyzetekben én is képtelen vagyok megnyugtatni magam :/
2016. jún. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sajnos ezt Én is átéltem anno, emiatt is hagytam abba a sulit. De sajnos mióta nem szedem az antidepresszánsokat, újból iszonyatosan remegek, ha valakivel beszélgetni kell, vagy állásinterjú alkalmával.


Próbálj meg relaxálni, nyugtató zenét hallgatni, esetleg homeopátiás gyógyszert nézni (bár amit Én szedtem, Nekem nem segített, de vannak, akiknek meg használ).

Én drukkolok Neked, hogy sikerüljön leküzdeni a félelmet, bár tudom, hogy kegyetlen nehéz!

2016. jún. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ami eszedbe jut, azt írd fel, majd olvasd fel, legalábbis ha ez egyetemi vizsga.
2016. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!