Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ma reggel ettem egy Xanax-ot,...

Ma reggel ettem egy Xanax-ot, de többet már nem tervezek bevenni belőle. Így kell tartanom valami következménytől, mellékhatástól még?

Figyelt kérdés

Mármint ennek az egy darab tablettának amit bevettem reggel, előjöhet még valami mellékhatása, mondjuk éjszakai rémálom formájában vagy ilyesmi?

Kíváncsiságból bevettem hogyan hat rám, nem éreztem semmi rosszat csak álmossá és lazábbá tett, viszont úgy érzem ez a nyugtatószedés nem az én világom. Nem akarok én erre rászokni és félni a mellékhatásoktól


2017. jan. 20. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell tartanod következményektől.
2017. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szamo77db ***** válasza:
Ne menj bele a gyógyszerbe! A következménye, mellékhatása kiszámíthatatlan! És semmiképpen ne igyál rá semmilyen gyógyszerre. Ki tudja, hogyan reagálna erre a szervezeted.
2017. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez amit ma bevettem ez már teljesen eltűnt a szervezetemből reggel óta?
2017. jan. 20. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Istenem annyi fogyatékos van, hogy az eszméletlen...


Kérdező, az alprazolam felezési ideje 6-12 óra.


Nem, nem kell semmilyen mellék hatástól tartanod. Ami volt már meg tapasztaltad, álmos lettél. Bumm, mekkora dolog bakker! Minnyá meghalsz vigyázzá

2017. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Két kérdésem van: honnan szereztél Xanaxot?Azt nem dobálják csak úgy az ember után.

A másik: miért érdekelt mi a hatása? Csak mert ha ilyenek merülnek fel benned,lehet érdemesebb lenne tényleg felíratni valamit. Hátha akkor megtanulod a leckét.

2017. jan. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szamo77db ***** válasza:
#5 Nagyon igazad van! Csatlakozom a kérdéseidhez!
2017. jan. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!