Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Barátnőm Agorafóbiás tudok...

Barátnőm Agorafóbiás tudok neki valahogy segiteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem rég (3 hónapja) megismerkedtem és összejöttem egy lánnyal aki Agorafóbiás. Tegnap a születésnapján mondta csak el hogy ez a betegsége. Nos az lenne a nagy kérdésem hogy tudnám-e valahogyan csillapitani neki ezt a betegséget és hogy mit tudnák vele csinálni. Kicsit nehézkés ugyanis Németországban vagyok lakos ő pedig Magyarországon és Juniusban fogunk csak találkozni. De amikor felhoztam neki hogy késői ajándékként elviszem étterembe leblokkolt. Aztmondta nagyon izgulni fog, ideges lesz és pánikrohamja lesz. Neki még nem volt olyan barátja aki ennyire odafigyelő lett volna ezért kissé nehéz neki még. Szeretném hogyha nyugodtan eltudnák vele menni valahova annélkül hogy pánik törne rá. Hova tudnám elvinni? Otthonról nem szeret nagyon kimozdulni. :/


Nagyon köszönöm a segitséget.



2017. jan. 21. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvass utána ennek a betegségnek, és magad is meglátod, hogy mit lehet tenni..
2017. jan. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha terapeuta vagy, könnyen meggyógyíthatod. Ha nem tudod hogyan, nézd meg:

https://www.youtube.com/watch?v=mS8Stv7G9qU

2017. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ajaj, akkor ne egy idegen országban kezdjed a hozzászoktatását valamihez, hanem itthon. Nem tudnál inkább te hazautazni?? Személyesen még nem is láttad? Akkor mindenképpen te utazzál ide, mi lesz, ha mégsem tetszik a lány???
2017. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!