Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a teendőm ebben az esetben?

Mi a teendőm ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy eléggé feledékeny vagyok.Pedig csak 15 vagyok .....ithol azt mondják,hogy szétszortság miatt van.Én ezt nem hiszem!Mert csak tudom mikor szétszort vagyok az vagy izgalom vagy sietség miatt de ez türhetetlen,hogy van amikor este azon gondolkodom h reggel mit is csináltam vagy mondanak valamit és 10 perc múlva nem tudom mit mondtak nekem.Attól félek,hogy ez nem szétszortság miatt van,ahogy mondják nekem ithol és h esetleg rosszabbra fordúl....gondolkoztam néha h lehet-e az az oka,hogy elég késői gyermek voltam és netalán ez lehet minden probléma fő.
2010. máj. 6. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem lehet ok, sőt: a szülők későn született gyerekei inkább okosabbak a tudósok szerint. Más oka lehet ennek. Keress meg egy orvost, hátha ő tud segíteni.
2010. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

okok:


idióta "diéta/fogyókúra"

nem megfelelő alvásmennyiség

kevés sport

kevés folyadék

hiánybetegségek

2010. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönom az eddigi válaszokat...az utolsó válaszoló igen csak rátapintott a lényegre mert a diéta/fogyókúrán kivül minden benne van az életemben pedig mindig figyelek az ilyesmkre de úgy látszik jobban kellene
2010. máj. 6. 14:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Képzeld én meg az arcokat felejtem el. No nem azokat akikkel sűrün együttvagyok, de akkor is.
2010. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Folyton valamin pörög az agyad, nem lehet?
2010. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én még nem vettem észre h folyton pörögne valamin az agyam mert igy gép elött pihenek,zenét hallgatok ...
2010. máj. 10. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!