Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek minek a tünetei?

Ezek minek a tünetei?

Figyelt kérdés
Egyensúly zavarok, némaság, furcsa íz érzékelése, nem tudok megmozdulni, megszólalni. A kórházban azt mondták, hogy ez skizofrénia, de nem lehet, hogy inkább depresszió? Mindkettőre kapok gyógyszert. Hallucinálni sohasem hallucináltam, és agresszív sem voltam sohase. Csak olyan írjon, aki tényleg ért hozzá.

2017. jan. 27. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ez nem skizofrénia!

A depresszióra sem hasonlit.

2017. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mutizmus?
2017. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem fogod elhinni, de alighanem zsírhiány. Harminc éve áttértünk a növényi olajokra, és az epe nem ürül rendesen. Besűrűsödik, nem látja el a funkcióit.
2017. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mutizmus=némaság
2017. jan. 27. 20:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Az egyensuly zavar fulproblemara is utalhat.Sztem beszelj egy ful-orr gegesszel.Egy probat meger.
2017. febr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sajnos skizofrénia lehetséges, mivel érzékszervi halucináció van tehát olyan ízt érez érezhet ami furcsa sőt a mutizmus is alap tünete a betegségnek
2017. febr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit mond a háziorvosod? Lehet, hogy neurológiai probléma?
2017. febr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
háziorvosnál nem voltam, de csináltak labort (3xor is), meg koponya CT-t, meg EKG-t is, ultrahangot is, és kizártak minden testi eltérést.
2017. febr. 1. 20:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakember, ezért egyszerűen azt gondolom, hogy nem azt csinálod, amit szeretsz, vagy nagy érzelmi nyomás van rajtad.
2017. febr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!