Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mondtam a pszichológusomnak...

Jeverezi kérdése:

Mondtam a pszichológusomnak hogy nagyon jó ember és szeretem. Ez jó hogy mondtam?

Figyelt kérdés
Mondtam neki hogy kiváló szakembernek tartom és nagyon kedvelem, aztán tartottam egy hatásszünetet majd mondtam hogy szeretem. Azt mondta előző terapeutámat nem szerettem? mondtam neki hogy Ő öregebb volt erre meg elpirult. Nem volt túl megfontolatlan ilyet mondanom?

2017. febr. 3. 20:38
 1/2 anonim válasza:
100%
Ha szakmailag gondoltad nem gond miért lenne még ha nem is úgy akkor se baj az ő dolga az hogy az ilyen helyzeteket is jól kezelje. Szerintem egyáltalán nincs ezzel gond !
2017. febr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%

A terápia akkor hatékony, ha kötődés alakul ki a páciens és a terapeuta között. Sokan a kötődés érzését a szerelemmel azonosítják és úgy élik meg, hogy "beleszerettek" a terapeutájukba, de ez annyira általános jelenség, hogy a terapeutákat alaposan felkészítik az ilyen helyzetekre a képzésük során és tudják kezelni is.

A szeretet érzése pedig nagyon fontos része a terápiának. Ha nem szeretnéd a terapeutád, akkor nem is tudna eredményeket elérni veled.

2017. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!