Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye ettől még nem vagyok...

Ugye ettől még nem vagyok rossz ember?

Figyelt kérdés
pár évvel ezelőtt mikor még gyerek voltam, nem tudom már miért de az egyik hozzátartozómnak adtam 3 szem gyógyszert hogy vegye be volt köztük 1 db vérnyomáscsökkentő a többire nem emlékszem. a kezébe adtam, hogy vegye be tehát nem titokban adtam be neki. Semmi baja sem lett. Sajnos nekem ilyen kényszergondolataim vannak és olyanokat látok ebbe bele hogy ez olyan mint egy emberölési kisérlet. de három gyógyszerrel nem lehet embert ölni. Ugye alaptalan a szorongás?
2017. jan. 26. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Fura, hogy bevette, ezt valahogy nem értem. Amúgy ha nem lett baja, akkor mit agyalsz ezen?
2017. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyerekkorban az ember rengeteg hülyeséget csinál, nyilván te sem voltál képben azzal, hogy milyen kockázatai vannak, ha valaki felelőtlenül beveszi ezeket a gyógyszereket amiket adtál. Ha gyereknek adtad, akkor értem, hogy azért működött együtt mert szintén nem volt tisztában a kockázatokkal, de ha felnőttnek, akkor neki kellett volna észnél lennie. Nem érdemes ezen utólag rágódnod, kicsi voltál, feltételezem nem rosszat akartál, vissza csinálni már úgysem tudod, örülj, hogy nem lett baja az illetőnek és próbáld meg rendezni ezzel kapcsolatban a gondolataidat.
2017. jan. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!