Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet ezen pusztán akaraterőve...

Lehet ezen pusztán akaraterővel változtatni, vagy valami gyógyszerre lenne szükség?

Figyelt kérdés
Szerintem szociális fóbiám van. Nem utálom az embereket viszont eléggé feszült vagyok főleg az öregebbek és a nők előtt. És ez az utóbbi időkben odáig fajult hogy tiszta mogorva lettem, sokat gyűlölködök főleg ha tömegnyomor van, vagy sokan jönnek szemből az utcán. De hát én nem szeretnék egy gyűlölködő, mogorva alak lenni akkor se ha feszült vagyok az emberek előtt, ezen szeretnék akaraterővel változtatni. Elhatároztam hogy már megpróbálom visszafogni a gyűlölködést és valahogy beállítani hogy ne tűnjek olyan bunkónak idegen emberekkel szembe. De meg lehet ezt csinálni pusztán akaraterővel, vagy nem fog menni és kellenének mentális gyógyszerek?
2017. febr. 15. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyik sem használ.

Keressél inkább egy kiképzett, mélylélektani terapeutát.

2017. febr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. Ezen terápiával lehet változtatni érdemben.
2017. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!