Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kecskeméten van gyerek szihiát...

Kecskeméten van gyerek szihiátria?

Figyelt kérdés

Nyáron töltöm a 16-ot.

És hogyan működik ez?

Amugy az nem kérdés hogy beteg vagyok e. Arra is gondoltam, hogy beveszek pár szem frontint, aztán elmegyek suliba, onann kórház, szihiátria, mert ugyebár ha öngyilkossági kísérlettel bevisznek, akkkr szihiátria.

Ez is egy megoldás.

De szeretném csöndesen intézni.

Tehát hogyan is működik ez?



2017. febr. 16. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy megy ez, de szerintem tuti, hogy szólni fognak a szüleidnek, mivel 16 éves vagy.

Pár szem Frotint szerintem meg se fogsz érezni, bár nem tudom mennyi az a pár szem.

Hogy gondoltad, bemész az iskolába, és majd rosszul leszel, széthányod magad, és bevisznek kórházba?


Ha van az iskolátokban valami pszichológus, akkor érdemes lenne inkább megpróbálni vele beszélni, vagy valami felnőttel, hogy mi tévő legyél.

2017. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Hát az biztos nincs, de pszichiátria talán igen.
2017. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megyei Kórház Rendelőintézet!
2017. febr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pszichológusnál már voltam, semmit se használt. Tudom anyám megtudja..


Tudom a mértéket, már kiismertem. Azért annyit nem vennék be hogy hánnyak. 2-3 mg-ra gondoltam.

2017. febr. 17. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!