Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért mondják az autóbalesetet...

Miért mondják az autóbalesetet túlélőkre, hogy újjászülettek?

Figyelt kérdés
Autóbalesetem volt és megúsztam pár sérüléssel. Mindenki kérdezte, hogy hol ültem aztán mikor megmondtam, hogy hátul anyósülés mögött azt mondták, hogy na akkor most újjászülettem. Csak véletlen, hogy mindenki ezt mondja vagy van valami 'mondás' erre? Bocsi ha rossz helyen kérdeztem, de fogalmam sem volt hova írhatnám ki, melyik kategóriába. :D
2017. márc. 1. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki nagyon könnyen meg is halhatott volna, akkor szokták azt mondani, hogy másodszor is megszületett, vagy második szülinapja van, stb.
2017. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2017. márc. 2. 07:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Első jol mondod .

Nekem is sokan nondták ezt ( frontális autóbaleset nagyjából 2 éve , anyós ülésen ültem szilánkos törés és borda törések a doki a korházban mondta hogy " újjá született , örüljön hogy csak ennyivel meg úszta "

2017. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!