Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez mennyire normális?

Szerintetek ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Elég gyakran azon szoktam gondolkodni, hogy hogyan ölnék meg másokat. Volt, hogy már kigondoltam egy tervet, hogy hogyan tudnék megölni valakit és eltüntetni mindent, olyan eszközökkel amikhez hozzá tudok férni. De van, hogy csak fantáziálgatok és brutálisabbnál brutálisabb módszereket találok ki emberek kínzásához és megöléséhez. És van, hogy a saját ismerőseim, barátaim és családom megölésén gondolkozok.

Néha vágyakozom rá, hogy meg is tegyem, de nem hiszem h eltudnék számolni a lelkiismeretemmel.

Valaki más is van így vele?


2017. márc. 2. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Hát mindenképp keresnék transzgenerációs és reinkarnációs okokat, összefüggéseket, mert nekem áthallásnak tűnik, nem teljesen a saját életedben keletkezett dolognak.

De ha bántanak, akkor teljesen természetes, hogy haragszol rájuk és meg akarod védeni magadat tőlük - ennyi lehet az ezéletbeli ok.

2017. márc. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, nem történt velem semmi olyan, ami erre okot adhatna. Én úgy mondanám, hogy egyszerűen ilyennek születtem. Az viszont érdekelne, hogy miért. És amit írtál annak mindenképp utána nézek mert eléggé felkeltette az érdeklődémet.
2017. márc. 2. 23:55
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Transzgenerációs okot úgy tudsz találni, hogy elmész Hellinger-féle családállításra, ez a legelterjedtebb módszer, ilyet könnyen találsz. Többször is érdemes elmenni, több családállítóhoz is, több ok lehet a háttérben.

A reinkarnációs ok feltárására már többféle, de a családállításnál kevéssé ismert módszer van.

Több száz sorskorrekciós módszert ismerek, szóval ha belefogsz, ráadásul mindet saját magára szabja az összes szakember, tehát terapeutánként is van egy kis eltérés. Ezért majd menet közben, a tapasztalataid függvényében érdemes eldönteni, melyikkel érdemes próbálkozni tovább.

2017. márc. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már nem normális. Jó lenne, ha felkeresnél egy pszichológust, egy valódit, nem ilyen Hellinger-kuruzslót.
2017. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!