Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert nem vagyok kepes elenged...

Miert nem vagyok kepes elengedni? Ez normalis?

Figyelt kérdés

Elore szolok nem egy tini dramarol van szo,attol hogy csak 15 eves vagyok..Szoval december vegen megismerkedtem egy sraccal. O 19 eves,nemreg koltozott el abbol a varosbol ahol en lakom.

Elkezdtunk beszelgetni,majd vegul osszevesztunk a hazudozasai miatt,de vegulis kibekultunk

Januar elejen talalkoztumk 2szer 2 nap elteressel

Azota csak az igeretek maradtak,februar elejen megigerte hogy nemsoka maximum!1,5-2 het mulva minden rendben lesz (elvileg letette az anyagot kb. 3 ev drogozas utan,de mindenki azt mondja hogy meg mindig tolja) de o tagadja,bizonygatja hogy talpra allt,stb..most megint osszevesztem vele de megint ujra keres es nem tudom mit csinaljak..pontosabban tudom hogy mit kellene e egyszeruen keltelen vagyok elengedni.

Miota ezek a dolgok vannak raszoktam a cigire,tobbszor szedtem be nyugtatot es sokat iszom is,egyre jobban uldozesi maniam van es csomoszor hallucinalok mindenfele dolgokat..

Szerintem ez mar nem normalis de nem tudom mit tegyek:(


2017. márc. 1. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

A legjobb ha minden kapcsolatot megszakítassz vele mert ez a kapcsolat a fizikai és a mentális egészségedre is rossz hatással van. Van egy bizonyos pont amikor azt kell mondani hogy a p***ába mostantól azzal foglalkozok hogy nekem jó legyen. Fiatal vagy még kár tönkretenned magadat.

Igen ezek a dolgok nem normálisak és a fő okozójuk ez a fiú. Esetleg egy pszichológust is fölkereshetsz ha bátor vagy.

2017. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, tönkretesz, nem éri meg.
2017. márc. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mindenki átesik azon a koron , hogy szerelmes lesz, a barátod lehet tud szeretni, lehet attól függetlenűl hogy fűvet szív nem rosz ember, már felnőt , ő kell eldöntse , mi a jó és mi a rossz , ha ennyire szellemileg visszamaradott , nem érzi a helyzet sulyát , nem tudott/tud értekelni , akkor el kell engedni, ahogy telnek a hónapok/évek rá jösz időpocsékolás egy olyan valakivel foglalkozni , akinek az üres szavak többet érnek a becsületénél, valószínű, feltételezem egy kedves lány vagy aki szeretetre vágyik , megkapod mástól hidd el, sok sikert a továbbiakban , üdv.
2017. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!