Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék, hogy újra...

Mit tehetnék, hogy újra vonzódjak a lányokhoz?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és 17 éves.

Szociális fóbiám van és érzésem szerint borderline-személyiségzavarom is (ez utóbbi nagyon nem biztos, mert önmagam 'diagnosztizáltam').

Azt utálom a legjobban, hogy nem merek/tudok beszélgetni sem, akármennyire is szeretnék.. Mindig eltervezem, aztán ha nagyon-nagy nehezen szűk baráti körben szólok magamról 2 ártatlan szót (pl megkérdezik mit csináltam ma) iszonyat kényelmetlenül és zavarban érzem magam. Ezért esélytelen, hogy a problémáimról beszéljek valakinek..


Igazából az életemnek nem látom értelmét, de öngyilkos nem tervezek lenni, amíg van legalább egy minimális élvezet a napjaimban. Motivációm nincs továbbtanulásra, még ahhoz sincs motivációm, hogy gondolkodjak, hogy mit csinálhatnék érettségi után..

Tavaly próbálgattam drogozni, de nem hozta a várt eredményt, most a hátamat kezdtem el agresszívan vakargatni, karomat karcolgatni, ez sokkal kellemesebb, mint a drog volt.


Ezek igazából nem kapcsolódnak a mostani kérdéshez, de fontos tudni őket. :D


A dolog ami most kiverte nálam a biztosítékot, hogy lassan nem tudok önkielégítést végezni sem..

Képtelen vagyok lányokra fantáziálni, mert akármilyen/akármelyik csajra gondolok/nézek úgy érzem, hogy nem vagyok méltó hozzá, és, hogy soha nem kaphatnám meg, sőt, ha meg is kapnám, akkor sem lenne erőm/tudásom mit kezdeni vele. Mondanom sem kell, hogy ha egy lány gondolatától az az érzés fog el, hogy mennyire nem vagyok "férfi" (vagy csak szimplán 'normális'), akkor nem szívesen gondolok/álmodozom lányokról (nem vagyok meleg, ne értsétek félre!)..


Mi legyen?


2017. márc. 4. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyetlen reményed,a SAJÁT(!!!) érdekedben a pszichológus.Más ötletem sajnos nincsen :(

2017. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jaja, mindenképpen pszichiáter már az előzmények miatt is
2017. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülj neki, nem vonzódsz hozzájuk, máris 1 gonddal kevesebb.
2017. márc. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!