Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik a tapasztalataitok Ripedon...

Mik a tapasztalataitok Ripedon (1mg) tabletta szedésével?

Figyelt kérdés

16 vagyok (közel a 17-hez) és ezt írták fel szorongásra, fél tabletta/nap.

Még nem kezdtem el szedni. Nálatok milyen mellékhatások jelentkeztek?



2017. márc. 7. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 4mg-t szedtem, de le kellett cserélni, mert nagyon rosszak voltak a mellékhatások. Hirtelen megszédülések, hányinger, extrém szorongás.
2017. márc. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fél évig szedtem először fél mg majd később egyet. Minden érzelmet kiöl az emberből, semmi se érdekelt, depressziós lettem, olyan semmilyen voltam. Úgy éreztem szét csúszok, elvesztem a személyiségem. Tavaly júniusban döntöttem h abbahagyom, a doki meg nem erőltetheti. Decemberig jártam hozzá gyógyszer nélkül mert ragaszkodott hozzá majd januártól elment máshová dolgozni így már nem járok senkihez. Nagy megkönnyebbülés volt megszabadulni ettől a szeméttől, a pulzust is felvitte kb százra. Sokkal jobb lett mikor abbahagytam bár a doki nem értett vele egyet h nem szedem. Ja és ahogy kitavaszodott hatalmas álmosságot is csinált, télen ezzel nem volt baj. Én nem szedném, nagyon erős szer, skizoknak írják fel de ők sokkal nagyobb adagban szedik
2017. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előzö vagyok, a nemedet nem tudom de ha lány vagy készülj fel hogy késni fog a menstruációd. Ilyen 30-33 napokra jött meg de volt hogy beállt 27-re, kiszámíthatatlan volt. Főleg akkor késik ha először szeded akkor nekem több mint egy hetet késett
2017. jún. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hello! En kb 2 eve szedem a ripedon 2 mg ott es abszulut rosszat erzek mar szinte nem is azert szedem amiert kellene azt, szedules hirtelen feszultseg es meg a tobbi melkasi fajdalom, nekem 2×1 et kellene szedjek de egy nap egy felet szedek azaz 1 mg de nagyon rosszak a tunetek en szerintem ne szedd hosszu tavon mert nagyon meg jarod vele nezz engem de ugy erdekelne engem egy olyan ember aki kp szedi vagy 2 eve a ripedon 2 mg ot hogy ő kongretan mit erez ha tud valaki valaszoljon koszonom szepen !
2018. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia én egy éven keresztül nem menstruáltam a mellékhatása ez volt nálam.
2019. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!