Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A barátom szerint skizofrén...

A barátom szerint skizofrén vagyok, mert gyereknek érzem magam sokszor huszonévesen. én jártam pszichiáternél - más miatt- volt mmpi roshark teszt de no skizofrénia. Hogy magyarázzam meg neki h nem vagyok az?

Figyelt kérdés
nem hisz nekem, pedig 2 diplomája van elvileg. szeretek ageplayelni, vagyis szeretem ha kicsiként kezelnek játszani, mesét nézni, ilyenkor valóban gyereknek érzem magam, de nem hallok hangokat és nincs több személiségem, mert a gyerek akinek érzem maga, az is én vok xD
2017. márc. 10. 22:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Am ami van: Pánik betegség, Szorongás, hypochondria, asperger szindróma
2017. márc. 10. 22:36
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Csak egy kis takony vagy, akinek még nincs személyisége, de ne aggódj, az élet vissza adja, majd a munka világában! Jó szórakozást kisgyerek xD
2017. márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mr_Smith válasza:
34%
Mondd meg neki, hogy "Drágaszág, mi nem vagyunk szkizofrének, ghollam, ghollam" :DD
2017. márc. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy kicsit olvas utána ezeknek a dolgoknak,ne muszáj minden egyes szavát készpénznek venni.Akkor tisztába leszel vele hogy amit a barátod állít nem igaz. Tudja egyáltalán milyen bélyegzéssel jár az ha tényleg az vagy?! Ilyet még csak viccből se szabad állítania. Ki ő pszichiáter?! Csak az állíthat fel egy ilyen diagnózist egyszerű önelégült laikusnak ne hogy elhidd már!!!

Miért baj az hogy ha meséket nézel?!! Ha egy kicsit különbözöl a többitől már nem vagy normális?! Micsoda közhely komolyan az ilyen emberek mint amilyen a barátod betegszik meg a társadalom.

2017. márc. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!