Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos szerettem volna...

Jeverezi kérdése:

Öngyilkos szerettem volna lenni mert súlyos problémám van. De elmúlt talán a gyógyszertől? Ha igen miért?

Figyelt kérdés

Ősszel meghúztak OKJ vizsgán és sajnos nem kaptam meg a képesítést amit nagyon szerettem volna. Öngyilkosságot kíséreltem meg a vizsga után bevettem rengeteg gyógyszert de túléltem. Majd két hónap múlva karácsony előtt felvágtam a lábamon az eremet itt a kép róla


[link]


de ezt is túléltem. Most már nem szeretnék öngyilkos lenni de azon gondolkodtam hogy még lehet jó dolgok is fognak érni az életben. Elkezdtem járni két hónapja pszichiáterhez hátha meg fog gyógyítani és jó életem lesz és anyagilag is sikeresebb leszek, sőt gazdaggá válok! Még fiatal vagyok huszonnégy éves de a vállamat ritka nagy emberi kínok nyomják és úgy érzem néha összeroskadok. A szerelmem tartja bennem a lelket de folyton kritizál hogy keressek munkát, szedjem a gyógyszeremet rendszeresen. Szóval ő is lekezel és kioktat ami bántja az önérzetemet!


A másik kérdésem hogy mizapin nevű gyógyszert szedek naponta egy szem 45 mg-t! És lehet hogy ettől csökkent a öngyilkossági gondolataim? Meg nem vagyok állandóan ingerült és ideges? Csak van mellékhatása hogy sokat eszek. Várom a kedves és segítőkész válaszokat! :)



2017. márc. 19. 20:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerencsére a képen látható sérülés max kötőszövetet ért, ettől nem tudtál volna meghalni. Sok sikert az életben :)
2017. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a kép :D csoda, hogy még élsz haver
2017. márc. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
A kép alapján ez kamu XD.
2017. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szegény párod! Nem kioktat, és nem is az önérzetedet sérti, hanem az egódat! Arra nem gondolsz, hogy az öngyilkossággal másnak ártasz?

Nagyobb kudarcok is fognak érninaz életben, hidd el! Ilyen apróság miatt tönkretennéd mások életét?

A gyógyszer sokat segít, de nem fogja megoldani helyetted a problémákat.

2017. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

1-es! Köszönöm a siker kívánságot! Nem tudom nem rajtam múlik hogy sikeres leszek e. Sajnos a vizsgán nem akartam megbukni és a tudásom is megfelelő szinten volt de mégis elhúztak ami fáj! A szüleim nem értenek meg h*lyének tartanak és nem esik túl jól. Barátnőm olyan amilyen egy kis filigrán csajszi jó vele lenni meg minden de hozzám túl átlagos!


A seb lehet hogy "csak" kötőszövetet ért de hidd el örülök hogy nem lett mélyebb ;)

2017. márc. 19. 21:03
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és szerintem rossz képet töltöttél fel. A macskám nagyobb sebet hagyott a kezemen.
2017. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

2-es!


Oké csoda hogy élek. Ez milyen alpári stílus már? Normális vagy??!

2017. márc. 19. 21:04
 8/18 A kérdező kommentje:
3-as válaszolló! Nem kamu de egy kissé bizalmatlannak tűnsz ha erre a segítségkérő kérdésemre kamut írsz! Nem építő jellegű a hozzászólásod. Ilyenkor szokták mondani hogy ha csöndben maradtál volna okosabb lettél volna ;)
2017. márc. 19. 21:05
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Na te nárcisztikus személyiségzavarban szenvedsz. Mindenki hülye, direkt lehúznak a vizsgán, túl jó vagy a barátnődhöz... ilyen mentalitással nehezen leszel elégedett valaha is az életben!
2017. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
ha valaki öngyilkos akar lenni nem ilyen kis sebet ejt magán..
2017. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!