Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az állmainkat befolyásolja az...

Az állmainkat befolyásolja az életünk, vagy ami éppen aggaszt? Kihat az állmainkra?

Figyelt kérdés
Nekem nem él már szegény édesanyám, meg egyébként apám sem él. 31 voltam mikor édesanyám a kezeim alatt hunyt el. Nincs olyan nap, hogy ne gondolnék rá és akár merre járok, akár a környékünkön is sokszor eszembe jut, pl. üzletek, ahova sokat jártunk együtt vásárolni, stb. Múlt hét környékén azt állmodtam, hogy kórházba ment és sehogy nem tudtam elérni és nem tudtam kideríteni melyik kórházban van. Rettentően féltem és sírtam, hogy lehet nem él már. Arra ébredtem, hogy tiszta könny a szemem és az álom hatásstól a hangulatom is tök rossz volt. Majd tegnap folytatódott az álom azzal, hogy anyu hazatért és teljesen jól volt és kiderült külföldi kórházban kezelték. Tök boldog voltam, hogy anyut mégis megtudták menteni és újra velünk lehet, a régi volt és egészséges. Aztán felébredtem és tiszta letargiás lettem, hogy ez csak egy álom volt és nem értem minek kell ilyeneket álmodni. Csak fáj :( Már lassan 5 éve halt meg, hogy lehet ezen túllépni? Nem elég hogy napközben is néha összeszorul a szívem, ha meglátok egy hozzá hasonló kurú, vagy ép kinézetű idős hölgyet még álmomban is fáj. Ez nem jó. Van más így ?

2017. márc. 23. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy kihat. Nekem az elmúlt egy-két évben szétesett az életem, kilátástalan lett a helyzetem. Azóta rendszeresen azt álmodom, hogy haza szeretnék érni, de eltévedek és még soha nem végződött úgy az álmom, hogy hazataláltam volna. Furcsa, nyomasztó, félig ismerős helyeken bolyongok, de csak egyre jobban elkeveredek. Szerintem ezek az álmok azt jelzik, hogy vakvágányon van az életem és nem találom az értelmét és a célomat.

Ami viszont meglepő és nem tudom mivel magyarázni, hogy olyan emberek bukkannak fel ezekben az álmokban, akikkel mondjuk 20-30 éve nem találkoztam és egyébként nem is gondolok rájuk.

2017. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, amik éppen a fejedben járnak, azok kihatással lehetnek és gyakran vannak is az álmokra.
2017. márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!