Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindenki szerint "fejben...

Mindenki szerint "fejben vagyok gyenge". Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sportolo vagyok, 16lany. Mindenki látja az összes edző és mondjak h sokkal több van bennem és hogy fejben bagyok gyenge. Testi adottságom megvan hozza, és tényleg próbálok fejben ott lenni de egyszerűen nem megy. Nagyon hangulat ember is vagyok ráadásul. Ha elhataroozom h megcsinálom és fejben is ott leszek elég valami kis tényező is és kifigasokaf keresek. Igazából nem is keresem őket hanem egyszerűen találok. Tenkeg nem akarok ilyen lenni és próbálok ez ellen tenni de úgy érzem ezt már nem én irányítom. Hogyan legyek "eros fejben"?
2017. márc. 24. 00:23
 1/2 savanyújóska ***** válasza:
100%

Tedd rendbe az életed. Módszeresen és következetesen. Ne feltétlen a sporttal kezdd, hiszen ott már most is nagy a nyomás, így eleve nehezebb bármin változtatni ha rágörcsölsz. Kezdd apró dolgokkal, például rakd rendbe az asztalt, és ne hagyd magad meggyőzni, hogy "megvár holnap", "elférek ennyi helyen is", "összességében véve lehetne rosszabb is, xy-nál van csak igazán kupi", lehet nálad ez nem probléma, csak próbáltam illusztrálni, hogy miről lenne szó. Lényeg a fokozatosság, hogy egyszerre egy dolgon próbálj változtatni, és az sem kell a legkomolyabb legyen, lényeg, hogy sikerüljön, és utána már sokkal könnyebben jön a többi, persze ugyanúgy koncentrálni kell rá, de már az alapok meglesznek, és a végén, ha tényleg szeretnéd, akkor ott leszel edzésen is fejben.


De ennek adj időt, mert ahogy így elmeséled, valószínűleg már az életed része a dolog, így alaposan, idővel lehet változtatni rajta.

2017. márc. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!😘
2017. márc. 24. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!